Výkup železa a barevných kovů

JSME ČLENEM SVDS
Provozovny Praha, Morava

...dále spolupracujeme s firmou KOVOFLEX ve Velké Bíteši výroba a prodej hydraulických hadic
Novinky a informace o legislativních změnách zákonů o výkupu surovin lze nalézt na: svds.cz
Na všech našich sběrnách jsou od 1.1.2015 místa odděleného sběru a zpětného odběru skupiny REMA.
Veškeré kontakty na naší firmu lze nalézt v sekci provozovny a kontakty.

Výkup papíru - ceník

Papír vykupujeme od obyvatelstva, od firem i živnostníků.

Výkup papíru je stále možný v hotovosti !!!!!!!

 

Druhy - noviny, časopisy, letáky, kancelář, sešity, odřezky, vše jednotná cena

                                                      1,- Kč/kg  

Lepenku, krabice - VÝKUP DOČASNĚ POZASTAVEN

 

Výkup papíru ceník se řídí druhy nabízeného sběrového papíru, vykupujeme jej jak od obyvatel tak i od firem a živnostníků. Posbírejte veškerý starý papír, který doma naleznete, oztříďte zvlášť časopisy, noviny, kartony a smíšené papíry a přijeďte s tím vším k nám. Starý papír má pro nás stále cenu, šetří naše lesy i jiné suroviny a energie.  Jednotlivé druhy samostatně zvážíme a vyplatíme Vám peníze.

Výkup papíru Praha

Jistě si vzpomínáte na školami organizovaný sběr starého papíru, ale není to však minulostí, neboť mnoho škol tuto akci pořádá i nyní, protože papír, jako druhotná surovina, má svůj obrovský význam. Výkup papíru Praha je zde také pro firmy a drobné podnikatele, kteří si neví rady s množstvím kartonu, papírového obalového materiálu a lepenky. Není nic snažšího než využít našich služeb a papírový odpad, po domluvě, skladovat do námi přistavených kontejnerů, které vyvezeme do sběrného dvora. Výkup papíru Praha je tu pro Vás.

Naše společnost Kovo-group je zaměřená nejen na výkup papíru. Praha je oblast, kde disponujeme 9 výkupnami rozmístěnými po celém jejím území. Zabýváme se výkupem sběrového papíru. Výkup papíru Praha vykupuje noviny, časopisy, letáky, kancelářské tiskopisy, sešity, odřezky, skartaci, vše za jednotnou cenu .  Lepenku a krabice vykupujeme pouze na provozech Čakovice,Kolbenova  a Měcholupy ceně 0,30- Kč/kg, Výkup papíru Praha a firma Kovo-group je Vám k dispozici od pondělí do pátku a na několika provozovnách i v sobotu.

Výkup papíru

Výkup papíru je důležitou pomocí při ochraně přírody, zejména našich lesů, protože primárním materiálem na jeho výrobu je buničina vyrobená ze dřeva a sekundárním může být právě sběrový papír, který se přidává například do směsi při výrobě novinového, balicího či pytlového papíru. Papír patří mezi recyklovatelné materiály. Naše společnost zajistí výkup papíru a služby s tím spojené. Sběrový papír můžete dovézt nebo si u nás objednat dopravu většího množství papíru a likvidací všech druhů papírů.

Form  © INT 2020
KOVO-GROUP ODPADY s.r.o.