Výkup železa a barevných kovů

JSME ČLENEM SVDS
Provozovny Praha, Morava

...dále spolupracujeme s firmou KOVOFLEX ve Velké Bíteši výroba a prodej hydraulických hadic
Novinky a informace o legislativních změnách zákonů o výkupu surovin lze nalézt na: svds.cz
Na všech našich sběrnách jsou od 1.1.2015 místa odděleného sběru a zpětného odběru skupiny REMA.
Veškeré kontakty na naší firmu lze nalézt v sekci provozovny a kontakty.

Výkup železa

 Vykupujeme železo a železný odpad - konstrukce, trubky, plechy, radiatory, vany, ploty, zábradlí kuchynské spotřebiče,  karoserie očištěné atd. Vykupujeme jak od obyvatelstva, tak od živnostníků a firem.

Cena se většinou stanovuje dle druhu, rozměru a množství, ceny jsou měsíčně upravovány dle poptávky na trhu.

Od 1.3.2015 platby občanům on-line ihned na provozovně po převzetí odpadů.

Ceny pro firmy a živnostníky platba na základě vystavených faktur.

 

aktuální ceník :

 Druh  Obyvatelstvo  Živnostníci, firmy
  Fe 27       3,00 Kč / kg             3,20 Kč / kg
  Fe 17       3,20 Kč / kg             3,40 Kč / kg
  Fe 12       4,00 Kč / kg             4,20 Kč / kg
  Fe 16       3,20 Kč / kg             3,40 Kč / kg
  Litina       3,50 Kč / kg             3,80 Kč / kg
  Kupol       4,10 Kč / kg                 4,30 Kč / kg

 

Výkup železa se postará o Váš výrobní odpad jakým mohou být výseky, výstřihy, výpalky, zmetkové výrobky, třísky a špony z obrábění apod. Dále pak o demoliční stavební odpad ( části nosných ocelových konstrukcí, oken, zárubní, schodišť, betonářská ocel, ...). Výkup železa zlikviduje i lidový odpad, vše nepotřebné ze železa co najdete ve sklepě, garáži, půdě, na chatě či chalupě ( zábradlí, kuchyňské spotřebiče, karoserie,...). Vykupujeme veškerý železný odpad v jakémkoliv množství. Železný odpad musí být zbavený nečistot.

Železo je získáváno ze železné rudy, která se vyskytuje v přírodě v hojném množství. Technologická výroba je však náročná na energetické zdroje, těžba železné rudy navíc silně zatěžuje životní prostředí. Proto je důležitá recyklace železného odpadu. Sběrna kovů vykupuje jak železo samotné tak jeho sloučeniny. Železo má všestranné využití jak při výrobě slitin tak i pro výrobu většiny základních technických prostředků používaných člověkem. Sběrem železného odpadu pomáháte přírodě s recyklací. Výkup železa provádíme v jakémkoli množství  a za nejvyšší ceny .V přírodě se minerály železa vyskytují velmi hojně a železo se z nich získává redukcí ve vysoké peci. Zpracováním železných odpadů dochází ke značnému šetření přírodních surovin, energie a životního prostředí. Vzhledem k celosvětové, neustále rostoucí poptávce po kovových materiálech nabývá železná odpad a jeho recyklace na stále větším významu. Nevíte, co se starým železem? Není nic jednoduššího, než železný odpad přivézt k nám a my už si ním poradíme. Vykoupený železný odpad prodáváme oprávněným osobám.

Výkup železa Praha - provádíme výkup železa v jakémkoli množství a tým pracovníků, v našich provozovnách, se snaží poskytovat služby v oblasti výkupu železného šrotu a železa a druhotných surovin tak, aby byly pro naše zákazníky co nejvýhodnější. Železný odpad vykupujeme jak od jednotlivců, firem, živnostníků i velkých výrobních podniků. Výše uvedený železný odpad vykupujeme bez omezení, přepravte ho k nám do sběrných surovin nebo (po dohodě) pro Vás Kovo-group, výkup železa Praha, zajistí přistavení kontejneru.

Form  © INT 2020
KOVO-GROUP ODPADY s.r.o.